Hakkımızda / About Us

2002 yılında çekici, tır, damperli kamyon, çekici treyler servis ve yedek parça hizmetleriyle faaliyetlerine başlayan firmamız; Müşteri Odaklı Yönetim Anlayışı ile yedek parça sektöründe Avrupa ve Dünya’nın önde gelen üreticilerine ait mamullerin, Dünya genelinde hizmet sunulan organizasyonu ile Dağıtım, Satış, Pazarlama ve Lojistik faaliyetlerini yerine getirmektedir.

Siz değerli müşterilerimize Servis ve Yedek Parça sektöründe;

‘Kaliteli Hizmet’, ‘Hızlı Lojistik’ ve ‘Uygun Fiyat’ denildiğinde ilk akla gelen Dünya’nın en güçlü firması ve Dünya standartlarına ulaşmış güçlü bir marka olmak amacındadır Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Saygılarımızla,


 

Spare Part-It’s our job!

Our company, whose management is focussed to customers with a worldwide organization in the sector of spare part, perform the activities of the products, that pertain to Europe’s and world’s respected producers, about the Distrubution, Sale, Marketing and Logistic.

We want to remebered at the first time in the sector of spare part, when it is mentioned about ‘High Quality Service’, ‘High Quality Product’, ‘Fast Logistic’ and ‘Agreeable Price’. The company aims to be a powerful trademark that reached the world standarts.

It is our duity to regard our products and to be close by our customers after the sale.

Your respectfully,